CR1206J40150G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206J40150G
JLCPCB Part #
C102283
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS