CR1206F464R9G
MFR.Part #
CR1206F464R9G
JLCPCB Part #
C102236
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS