CR1206F43651G
MFR.Part #
CR1206F43651G
JLCPCB Part #
C3445716
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS