CR1206F42002G
MFR.Part #
CR1206F42002G
JLCPCB Part #
C102123
Description
-55℃~+125℃ 200V 20kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS