CR1206F43403G
MFR.Part #
CR1206F43403G
JLCPCB Part #
C3036794
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS