CR1206F44021G
MFR.Part #
CR1206F44021G
JLCPCB Part #
C3037009
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS