CR2010F2R200G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010F2R200G
JLCPCB Part #
C3036862
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 200V 200mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS