CR1206F42201G
MFR.Part #
CR1206F42201G
JLCPCB Part #
C102129
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS