CR0201FH4533G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0201FH4533G
JLCPCB Part #
C5452615
Description
-55℃~+125℃ 25V 453kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS