CR1206F46042G
MFR.Part #
CR1206F46042G
JLCPCB Part #
C102228
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS