CR0805J80515G
MFR.Part #
CR0805J80515G
JLCPCB Part #
C102028
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS