CR0603FA60R4G
MFR.Part #
CR0603FA60R4G
JLCPCB Part #
C101133
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS