CR0805F882R5G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F882R5G
JLCPCB Part #
C101883
Description
125mW 150V 82.5Ω ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS