CR0805F82702G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F82702G
JLCPCB Part #
C101617
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS