CR0603FA6200G
MFR.Part #
CR0603FA6200G
JLCPCB Part #
C101139
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS