CR0805F81473G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0805F81473G
JLCPCB Part #
C101478
Description
-55℃~+125℃ 125mW 147kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS