CR0805F82201G
MFR.Part #
CR0805F82201G
JLCPCB Part #
C101565
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS