CR0603JA0516G
MFR.Part #
CR0603JA0516G
JLCPCB Part #
C5452494
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS