CR0603FA3902G
MFR.Part #
CR0603FA3902G
JLCPCB Part #
C101013
Description
-55℃~+125℃ 100mW 39kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS