CR0603FA36R5G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA36R5G
JLCPCB Part #
C3037110
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 36.5Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS