CR1210J30181G
MFR.Part #
CR1210J30181G
JLCPCB Part #
C3037585
Description
-55℃~+125℃ 180Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS