CR0805J80331G
MFR.Part #
CR0805J80331G
JLCPCB Part #
C101994
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 330Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS