CR0603FA3163G
MFR.Part #
CR0603FA3163G
JLCPCB Part #
C100961
Description
-55℃~+125℃ 100mW 316kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS