CR0603FA2402G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA2402G
JLCPCB Part #
C100890
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS