CR0603FA2202G
MFR.Part #
CR0603FA2202G
JLCPCB Part #
C100865
Description
-55℃~+125℃ 100mW 22kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS