CR1206F4R050G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR1206F4R050G
JLCPCB Part #
C5189026
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 250mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS