CR0603FA1304G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FA1304G
JLCPCB Part #
C3037119
Description
-55℃~+125℃ 1.3MΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS