CR0603FAR680G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0603FAR680G
JLCPCB Part #
C3037232
Description
-250ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+125℃ 100mW 50V 680mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS