CR0402JF0184G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402JF0184G
JLCPCB Part #
C100602
Description
-55℃~+125℃ 180kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS