CR0805F82704G
MFR.Part #
CR0805F82704G
JLCPCB Part #
C3037186
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 2.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS