CR2010J20105G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR2010J20105G
JLCPCB Part #
C3037326
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS