CR0402FF7503G
Extended
Manufacturer
LIZ Elec
MFR.Part #
CR0402FF7503G
JLCPCB Part #
C3037207
Description
-55℃~+125℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS