VCAS121030S620DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAS121030S620DP
JLCPCB Part #
C6016074
Package
1210
Description
1.5nF@1kHz 1.9J 21V 300A 30V 41V 1210 Varistors ROHS