VCAS121030H620DP
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
VCAS121030H620DP
JLCPCB Part #
C597761
Package
1210
Description
1.2J 1.85nF@1kHz 21V 280A 30V 41V 67V 1210 Varistors ROHS