V680LT100CPX10
MFR.Part #
V680LT100CPX10
JLCPCB Part #
C2657686
Package
Plugin
Description
1.06kV 1.7kV 10kA 120pF@1MHz 520J 680V 933V 插件 Varistors ROHS