UBR0402B500FZTR\500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
UBR0402B500FZTR\500
JLCPCB Part #
C2096135
Package
0402
Description
-40℃~+125℃ 125mW 1kV 50Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS