TWCB127K008SCYZ0000
MFR.Part #
TWCB127K008SCYZ0000
JLCPCB Part #
C1651567
Description
-55℃~+200℃ 120uF 2.21Ω 8V ±10% 插件,D7.1xL16.3mm Tantalum Capacitors ROHS