CWR15DK336KBAC\TR
MFR.Part #
CWR15DK336KBAC\TR
JLCPCB Part #
C5642829
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2uA 33uF 6V 6Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors