TRJB156M010RRJ
MFR.Part #
TRJB156M010RRJ
JLCPCB Part #
C1958504
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 15uF 2.03Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS