TRJB106M010RRJ
MFR.Part #
TRJB106M010RRJ
JLCPCB Part #
C1958433
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.2Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS