TPSC157K006T0150
MFR.Part #
TPSC157K006T0150
JLCPCB Part #
C7073463
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 150uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS