TPSB686K006T0350
MFR.Part #
TPSB686K006T0350
JLCPCB Part #
C7125655
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 350mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS