TPSB686K006T0250
MFR.Part #
TPSB686K006T0250
JLCPCB Part #
C7073451
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 250mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS