TBJC225K025CBLC0924
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC225K025CBLC0924
JLCPCB Part #
C5955633
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 3.5Ω 550nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS