TPSA335K006R2100
MFR.Part #
TPSA335K006R2100
JLCPCB Part #
C5962017
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 2.1Ω 3.3uF 500nA 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS