TAJK106K010RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJK106K010RNJ
JLCPCB Part #
C1958223
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.2Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS