F931C107MNC
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
F931C107MNC
JLCPCB Part #
C6554720
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 600mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS