TPCL105M010X5000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPCL105M010X5000
JLCPCB Part #
C6290243
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uF 5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS