TCNT475M035R0200
MFR.Part #
TCNT475M035R0200
JLCPCB Part #
C2159181
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 200mΩ@100kHz 300mA@100kHz 35V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS