TCNT226M025R0200E
MFR.Part #
TCNT226M025R0200E
JLCPCB Part #
C2158263
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 22uF 25V 300mA@100kHz 55uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS